Wspaniała chwila zapomnienia

Czy każdy z nas ma za sobą wspaniała chwilę zapomnienia? Czy każdy może przyznać, że chociaż raz zrobił coś takiego, iż nie tylko przyniosło mu ogrom szczęścia, ale także radości? Jeżeli nie, to całkiem możliwe, że taka chwila dopiero przed nimi. Jeżeli ktoś już ma ten krok za sobą, to może uważać się za niezwykłego farciarza. Może nie trzeba do końca kusić losu. Czasem można jednak pozwolić sobie na chwilę zapomnienia z…fantastyczną książką noszącą tytuł “Miłość z widokiem na morze“.

Pobyt nad morzem

Wielu osobom pobyt nad morzem kojarzy się z odpoczynkiem i relaksem. Niektórzy na wyjazd nad morze (niekoniecznie polskie) wyjeżdża po to, aby zaszaleć i zaliczyć jak największą ilość w modnych klubach. Są jednak takie osoby, które wyjeżdżają nad morze po to, aby znaleźć miłość lub po prostu przeżyć wspaniałą przygodę po której zachowają miłe wspomnienia. W wyżej wspomnianej książce mamy do czynienia z opowiadaniami o miłości, które wydarzyły się nad morzem. Nad powstaniem książki czuwały : Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas – Łoniewska, Magdalena Witkiewicz, Małgorzata Warda, Natasza Socha, Katarzyna Misiołek, Ilona Gołębiewska, Magda Knedler – najlepsze polskie autorki, które jak nikt inny znają się na miłosnych opowiadaniach. Warto zanurzyć się w świat pięknej miłości, która sprawi, że nie jedna osoba będzie miała przy sobie fascynującą lekturę, świetnie umilającą czas.

Miłość w wakacyjnym wydaniu

Miłość z widokiem na morze” to fantastyczna książka, której nie powinna pominąć żądna osoba, która kocha tematykę miłosną. Zalotne spojrzenia, niewinne flirty, spacery za rękę przy zachodzie słońca, nierozważne decyzje, romantyczne propozycje, miłość na całe życie, złamane serca, szalona improwizacja – wszyscy mogą być pewni, że w tej książce nie zabraknie niczego. Począwszy od wielu wspaniałych i górnolotnych emocji, po ogrom uczuć. Nie zabraknie tutaj kilku łez, jak również ogromnej dawki humoru. Ta książka to dla wielu osób doskonały czas na wspomnienia. Może ktoś sam, kiedyś tam daleko w czasie miał do czynienia z taka przygodą, której nie zapomina się przez bardzo długi czas? Czytelnicy na pewno nie zawiodą się wspaniałymi propozycjami, jakie mają dla nich najlepsze autorki, które już od kilku lat doskonale znane są wielu czytelniczkom. Skoro już niedługo zaczniemy na poważnie myśleć o nadchodzących wakacjach, to może warto już teraz się do nich w odpowiedni sposób przygotować, zakupując tą wspaniałą książkę zawierającą piękne opowiadania o miłości.

Ludzie zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com